הכירו את ימי טרסי- היו"ר החדש של קבוצת המנהיגות

לאחר 4 שנים בתפקיד יושב הראש של קבוצת המנהיגות, שנים שהיו גדושות בעשייה ופעילות, מסיים משה אטיאס את תפקידו ומצטרף לדירקטוריון הרוח הישראלית. ימי טרסי נענה לאתגר ויוביל מעתה את קבוצת המנהיגות. ימי, עד היום חבר פעיל בקבוצת המנהיגות ובפורום המנהיגות של שלושה כפרי נוער, ובעל ניסיון עשיר ומכובד בפעילות התנדבותית ותרומה לקהילה.

אם אתם עדיין לא מכירים את קבוצת המנהיגות, הגיע הזמן שתכירו!

קבוצת המנהיגות היא הזרוע ההתנדבותית של הרוח הישראלית, העוסקת בפיתוח פרויקטים וביישומם ברחבי הארץ, בעזרת שיתוף פעולה עם אנשי עסקים, מנהלים ופילנתרופים. הקבוצה התגבשה מתוך רצון להשפיע ויצאה לדרך עם האמונה, כי ניתן לשנות את המציאות החברתית בישראל וכי אחריות אישית היא חובתו המוסרית של כל אזרח. קבוצת המנהיגות מונה עשרות חברים, ממגוון תחומי עיסוק, שהם כולם בעלי רוח יזמית ויכולות מקצועיות גבוהות. פעילותם של חברי קבוצת המנהיגות מבוססת לא רק על קידום פרויקטים והוצאתם לפועל, אלא גם כוללת מפגשים "אחד על אחד" עם בני הנוער בהתאם לצרכים העולם מהשטח.

ימי טרסי: איש של מעשים

ימי מעדיף מעשים ולא דיבורים. הוא עוד לא הספיק לסגור חודש בתפקידו, וכבר הוא עסוק בתוכניות עתידיות להעמקת הפעילות של קבוצת המנהיגות ולמינוף העשייה שלה. כפי שהוא עצמו מספר: "אני מגבש בימים אלו תוכנית שבכוונתי להציע לכל חברי הפורום לצורך דיון, ליבון והחלטה משותפת על הדרך לממש אותה, והדגש יהיה על המימוש. את התאוריות נשאיר לאחרים." בפעילות התנדבותית עוסק ימי כבר שנים, בקשת רחבה של ארגונים. ימי בין המייסדים ופעיל במספר אירגוני התנדבות נוספים כגון "המסייעת 4X4", אירגון התנדבותי שמבצע  מעל 25 טיולי ג'יפים בשנה לבני נוער במצוקה, ארגון "אחריי", מתנדב ביחידת ה"יחפ"ץ" של אגף התנועה במשטרת ישראל, "בשומר החדש" , בארגון "ליונס" העולמי , ועוד. ימי מביא עימו לתפקיד ניסיון רב כחבר מעורב, פעיל ותורם בקבוצת המנהיגות ובפורום המנהיגות של כפרי הנוער הדסה נעורים ובן יקיר, וכן כיו"ר פורום המנהיגות של כפר הנוער קריית יערים.
שיהיה בהצלחה!

ימי טרסי

ימי טרסי

בפני ימי עומדות לא מעט משימות, ביניהן יצירת בסיס ידע רחב ומשותף לכל חברי קבוצת המנהיגות, שיווק ומיתוג של הקבוצה, הרחבת העשייה ההתנדבותית שלה, הרחבת מעגל החברים בקבוצה ועוד.
זו הזדמנות לומר שוב תודה למשה אטיאס על שנים של עשייה והנהגת הקבוצה, וכן לאחל לימי בהצלחה בתפקידו החדש ולכל קבוצת המנהיגות המשך עשייה פורייה ומשמעותית!

מימין יואל קושיצקי, יו"ר הרוח הישראלית וימי טרסי, יו"ר קבוצת המנהיגות
מימין יואל קושיצקי, יו"ר הרוח הישראלית וימי טרסי, יו"ר קבוצת המנהיגות

לפרטים נוספים על קבוצת המנהיגות לחצו כאן>>

מוזמנים ליצור קשר עם רמי צרפתי לקבלת פרטים והסבר מפורט   rami@spiritofisrael.org.il

מחכים לשמוע מכם!

Comment

לתרומות
דילוג לתוכן