חברת מפעיל והרוח הישראלית – זה קליק מנצח!

נערה עם מחשבמהפכת האינטרנט והמחשוב מאפשרים לנו ברוח הישראלית לתת לחניכים היקרים שלנו, בפרויקטים השונים, כלים איכותיים וחדשניים המאפשרים להם לבצע את המטלות בצורה הטובה והמתקדמת ביותר. כדי לעמוד בכל האתגרים הדיגיטליים של העולם "החדש" חיפשנו ברוח הישראלית שותף אמיתי לדרך שיוכל לתרום לנו הן בפן המקצועי וכן גם בציוד חדשני ומתקדם.

חברת "מפעיל" החברה הוותיקה והמובילה בישראל לפתרונות מחשוב נענתה לאתגר ויחד איתנו סייעה לנו להפוך חלום למציאות!

דרך המחשב לדרך הארץ

דרך ארץ- מכינה קדם-צבאית להעצמת בני נוער מהפריפריה הגיאוגרפית והחברתית של ישראל, הינו פרויקט ייחודי המעניק לצעירים אלה הזדמנות להתכונן נפשית וגופנית לשירותם הצבאי, לפתח תחושה של אחריות חברתית ולהגשים את עצמם ברמה האישית, החברתית והלאומית.

מטבע הדברים, כחלק מהתוכנית, נדרשים החניכים למלא מטלות בזמנם הפנוי, לקרוא חומר רב, לכתוב עבודות ואף לתכנן בעצמם מערכי שיעור ולבחור תכני לימוד לעתיד. המחשב והאינטרנט הם כלים חשובים ביותר לביצוע מטלות מעין אלה. האינטרנט הפך למקור מידע חשוב ומרכזי ויישומי ה"אופיס" השונים משמשים לכתיבת עבודות ולביצוע משימות לימודיות שונות, כמו גם ליזמות של פרויקטים חברתיים. בעזרת חברת "מפעיל" יצרנו מרחב עבודה ממוחשב ומתקדם כדי להעניק את התנאים הטובים ביותר עבור החניכים.

 

חברי צוות
רז דרבי מנכ"ל חברת מפעיל וטל ברודי יו"ר כבוד הרוח הישראלית

המחשבים עולים כיתה

במסגרת שיתוף הפעולה עם חברת מפעיל נתרמו מחשבים ניידים חדשים מבית טושיבה למכינות הקדם הצבאיות.

רז דרבי מנכ"ל חברת מפעיל וחבר בקבוצת המנהיגות של הרוח הישראלית: "החיבור שלנו לחניכים הנהדרים האלה מאפשר לנו גם לתרום מהידע והניסיון שלנו בעולם המחשוב וגם כמובן להעניק להם סביבת עבודה מתקדמת כמו שסביבת עבודה צריכה להיות בשנת 2014. אנחנו גאים לקחת חלק בפרויקט הזה"

אנו ברוח הישראלית רוצים להודות לחברת "מפעיל" על תמיכתם בתוכנית חשובה ופורצת דרך זו. בזכותם נוכל להמשיך להעניק למשתתפי "דרך ארץ" הזדמנות לרכוש מיומנויות חיוניות ולפלס את דרכם לקראת חיים בוגרים כאזרחים ערכיים, חושבים ומעורבים.

computers 4יחד, אנו יכולים להעצים בני נוער בישראל וליצור עתיד טוב יותר – עבורם ועבור החברה הישראלית.

 

Comment

לתרומות
דילוג לתוכן