קבוצת הכדורגל של כפר הנוער קרית יערים- הצלחה שיוצאת מהקווים…

קבוצת הכדורגל של כפר הנוער קרית יעריםכפר הנוער קרית יערים, הממוקם בהרי ירושלים, מעניק בית חם ותמיכה ל-130 בני נוער. הכפר מספק מסגרת אישית ותומכת לבני הנוער המתחנכים ומסייע להם בצמצום הפערים הלימודיים חברתיים ורגשיים. הצוות המקצועי מעניק לצעירים אהבה, עידוד והדרכה, ומסייע להם להתגבר על הבעיות שעמן מתמודדים ולאפשר להם לממש את הפוטנציאל הטמון בהם. תכנית הלימודים בכפר כוללת מגמות לימוד מגוונות, מספר תלמידים נמוך בכל כיתה, דבר המאפשר לצוות להעניק לכל תלמיד תשומת לב מרבית ולצרף אותו לתכנית המתאימה לו ביותר. נוסף לתכנית הלימודים, מתקיימת בכפר גם פעילות חברתית ענפה ותכניות העשרה בתחומי האמנות, ספורט, טבע ומחשבים.

בכפר פועלות שתי נבחרות כדורגל, יחד עם הפועל קטמון מירושלים, שהישגיהן הינן מקור לגאווה לכפר כולו.

ההצלחה מתחילה במגרש

כפר הנוער "קריית יערים" משקיע משאבים רבים בקידום הפעילות הספורטיבית בקרב חניכי הכפר. הניסיון מוכיח כי פעילות ספורטיבית מהווה קרקע חינוכית פורייה להעצמת בני נוער ובמיוחד להעצמת בני נוער בסיכון.דרך העיסוק בספורט מפתחים הנערים והנערות משמעת עצמית ולומדים כיצד לעמוד ביעדים אישיים, לנהל זמן בצורה יעילה ולהתמיד במשימות שהציבו לעצמם. תחושת הביטחון העצמי והמסוגלות הנלוות לכך מאפשרות להם להתמודד היטב גם עם אתגרים בתחומים נוספים. ההשתתפות בנבחרת הכדורגל מאפשרת לחניכים אלה לחוות לראשונה תחושות של הצלחה ושייכות לקבוצה שהישגיה הם מקור לגאווה בכפר כולו. כמו כן, היא מעניקה להם הזדמנות להתאמן, לשכלל את מיומנויותיהם בתחום ולרכוש כישורים חשובים שישפרו את סיכוייהם בעתיד.

לומדים לשחק

קבוצת הכדורגל של כפר הנוער קרית יעריםקבוצת הכדורגל של "קריית יערים" פועלת בשיתוף עם "הפועל קטמון ירושלים" וכוללת שתי קבוצות הנחלקות על פי שכבות גיל: קבוצת "צעירים" לתלמידי חטיבת הביניים וקבוצת "בוגרים" לתלמידי החטיבה העליונה. בקבוצת הבוגרים משולבים גם נערים  מאבו גוש. הקבוצות מתאמנות פעמיים בשבוע, תחת שרביטו של מאמן מוסמך מטעם "הפועל קטמון ירושלים". האימונים מתנהלים באורח זהה לאימוניהן של קבוצות מקצועיות, תוך הדגשת החוזק המנטלי הדרוש במשחק. מלבד האימונים השוטפים, זוכים החניכים לצפות במשחקים ולהשתתף בטורנירים ובמשחקים מחוץ לכפר הנוער. מדי שנה, לוקחת הקבוצה חלק ב"מפעלות הספורט" של ראש העיר ירושלים. כמו כן, מקבלים החניכים  ציוד מקצועי מהשורה הראשונה, בגדי אימון ומדים משלהם.

הנתינה של אקסליבריס – זאת הרוח הישראלית

חברת אקסליבריס פעילה  ברוח הישראלית, תורמת ומשקיעה בכפר הנוער קריית יערים למעלה משש שנים!, בשלל דרכים מגוונות, החל מתמיכה בתכניות לצמצום פערים כגון קורס טכנאי מחשבים ורשתות שבסיומו מקבלים החניכים הסמכה לטכנאי מחשבים ג'ון ברייס, קורס אנגלית ומרכז הלמידה ועד להענקת סלי מזון בחגים. השנה,  חברת אקסליבריס תומכת בקבוצות הכדורגל של הכפר- דבר המאפשר לנו להעניק לעשרות חניכים יקרים הזדמנות יוצאת דופן לעתיד.

זה המקום לומר תודה מקרב לב לחברת אקסליברס, מנהליה ועובדיה- בזכותכם יש לנו את היכולת להמשיך ולתת תקווה למאות בני נוער בכל שנה.

נתראה במגרש!

Comment

לתרומות
דילוג לתוכן