הלפיד של הרוח הישראלית האיר את ניצנה!

למעלה מ-1200 משתתפים, בכל הגילאים, הדרימו עד לניצנה לכבוד מרוץ הלפיד ע"ש דביר מור,  ובאו לחגוג איתנו את חג החנוכה בהפנינג ייחודי שכולו ספורט, אהבה והמון נתינה.יד של הרוח הישראלית האיר את ניצנה!

מאירים את הנגב

מרוץ הלפיד, הנערך מידי שנה בניצנה, יצא לדרך בהפנינג ייחודי בשכונה החדשה עם פינות יצירה, הפעלות לילדים ודוכני מזון והסתיים בטקס הדלקת נרות חנוכה, במופע כתובות אש מרהיב וזיקוקי דינור. לאחר ארוחת הערב המשותפת הופיע הקוסם קליוסטרו- אמן העל חושי, במופע מיוחד לחנוכה ואת הערב הראשון סיימנו במופע שירה בציבור וריקודים אל תוך הלילה.

בוקר של כיף

בשעות הבוקר המוקדמות נפתח מתחם התחרות, המתחם השנה היה משודרג במיוחד וכלל פינות הפעלה לילדים, דוכני מזון ומשקאות, דוכנים לרכישת ציוד ספורט למי ששכח ועוד.

 

מאות מתמודדים על הקווים, משפחות על אופניים ו…טל ברודי אחד שהזניק את כל המקצים בהצלחה! חלק גדול מהמשתתפים באירוע הגיעו מהחברות הבולטות במשק, המסייעות לרוח הישראלית במהלך כל השנה- כלל, בנק הפועלים, עמיגור, שיכון ובינוי, eset, מעוז, אמדוקס, טבע, מפעיל, צ'ק פוינט, IBI, השתתפויות בנכסים, קק"ל, צמח המרמן, כיל, פרסיס מדיקל, פרסום 10, סודה סטרים, אקסליבריס, החוויה הישראלית, פז- זו גם ההזדמנות לומר תודה גדולה לכולם!

בין הקבוצות שהשתתפו: קבוצת רכיבה מכפר הנוער בן יקיר יחד עם המתנדבים מעמותת "רוכבים בדרך ארץ", חניכים מהמכינה של מי"ר, חניכי שנת שרות, מכינה קדם צבאית וחיילים מיחידת התותחנים. בלט במיוחד הצוותיד של הרוח הישראלית האיר את ניצנה! של דביר מור ז"ל מיחידת שלדג, שעל שמו מתקיים מרוץ הלפיד, שהשתתף בריצת ה-10 ק"מ.

את ההפנינג חתמה להקת "'כלל ביט" שהלהיבה את המשתתפים בשירים ישראליים מכל הזמנים.

בשנה הבאה- באותו מקום

אין ספק, שההיענות המרשימה ומאות המשתתפים עושים לנו חשק להתחיל ולתכנן כבר את השנה הבאה. מיקי דהב, מנכ"לית הרוח הישראלית סיכמה "מרוץ הלפיד של הרוח הישראלית בניצנה ע״ש דביר מור: למעלה מ-1,000 משתתפים ב-8 מקצים. מתוכם 120 רוכבים מגיל שנתיים ועד שבעים ושתיים 27 חברות שותפות ותורמות. 1 טל ברודי- אין ספק שהלפיד דלק גם השנה בניצנה"

תודה לכל העוסקים במלאכה, תודה גדולה לשותפים לדרך, לתורמים וכמובן תודה גדולה לישוב הקהילתי – התיישבותי ניצנה, שפתח עבורנו את השער ואת הלב ואפשר לנו להמשיך ולתת.

מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק שלנו, ליהנות מתמונות המרוץ ומהאווירה, לתייג ולשתף את חבריכם.

נתראה בשנה הבאה!

lapid-2014-5  יד של הרוח הישראלית האיר את ניצנה!

Comment

לתרומות