אמנות ישראלית ברוח הישראלית

בתמונה מימין לשמאל: שולמית נוס אוצרת אוסף IDB בנק דיסקונט, מיקי דהב מנכ
בתמונה מימין לשמאל: שולמית נוס אוצרת אוסף IDB בנק דיסקונט, מיקי דהב מנכ"ל הרוח הישראלית, יפית גריאני, ראש חטיבת משאבים בנק דיסקונט, זויה צ’רקסקי אמנית, טל ברודי יו"ר כבוד הרוח הישראלית.

נקודת זכות- אירוע מכירת יצירות אמנות למען ילדים ובני נוער בסיכון

גם השנה, ביוזמת הרוח הישראלית ויחד עם מיטב האמנים הישראליים, התקיימה תערוכת מכירת אמנות שהכנסותיה למען ילדים ובני נוער בסיכון.

התערוכה "נקודת זכות" התקיימה במוזיאון הרצלילנבלום בת"א וכללה עשרות עבודות של אמנים ישראליים, ותיקים וצעירים, תחת ניהולה של נטע גל – עצמון, אוצרת התערוכה.

אמנות ונתינה מכל הלב

אורחים ותורמים יקרים של הרוח הישראלית, חובבי אמנות וקהל רב מילאו את חלל מוזיאון הרצלילנבלום, בבוקר ייחודי שכולו אמנות ונתינה מכל הלב. היצירות הוצגו במספר חללי תצוגה בכל קומות המוזיאון וזכו למספר שיא של מבקרים בשני ימי התצוגה.

תערוכת האמנות של הרוח הישראלית מתקיימת, זו השנה השנייה ברציפות, ומטרתה לחשוף יצירות אמנות של אמנים רבים ומוכשרים, אבל ובעיקר מכירת יצירות האמנות והפניית ההכנסות להמשך תמיכה בפעילות למען ילדים ובני נוער בסיכון. בדומה לשנה שעברה, התערוכה נחלה הצלחה גדולה ועשרות יצירות נמכרו במהלך אירוע פתיחת התערוכה. נטע גל- עצמון, אוצרת התערוכה: "בתערוכה הוצגו מגוון רחב של עבודות בעלי מכנה משותף. כל האמנים שפניתי אליהם נענו בשמחה והסכימו להציג את יצירותיהם בתערוכה, וזו, כשם התערוכה- בהחלט נקודת זכות"

אמנות עם ערך מוסף

מבקרים מסתכלים על אמנותמיקי דהב מנכ"לית הרוח הישראלית: "התערוכה מאפשרת לנו להעניק חשיפה ליוצרים ישראליים ייחודיים וכמובן להרחיב ולגוון את מקורות המימון לטובת הילדים ובני הנוער בסיכון בישראל.

בעזרת מכירות היצירות אנחנו מצליחים להרחיב את מעגל התרומות- דבר שמאפשר לנו להעניק יותר. אני רוצה להודות לכל האנשים היקרים שביקרו ורכשו ונהנו מאמנות טובה שטומנת בחובה ערך מוסף"

השנה בנק דיסקונט ומוזיאון הרצלילינבלום אירחו את המכירה וסייעו ככל האפשר להצלחת התערוכה. יפית גריאני, סמנכ״ל בנק דיסקונט, ראש חטיבת משאבים בירכה את הנוכחים: "אני שמחה על שיתוף הפעולה עם הרוח הישראלית וגאה להיות חלק מהעשייה החברתית למען בני נוער וצעירים, דור העתיד של מדינת ישראל"

את הבוקר התל אביבי קירר בר המשקאות התוסס של חברת סודה סטרים שנרתמה למען התערוכה ואף הגדילה לעשות והעניקה לכל אורחי התערוכה מארז יוקרתי מתנה- היה תוססססס.

אם לא הספקתם להגיע, ואתם עדיין מעוניינים לרכוש יצירת אמנות למען ילדים ובני נוער בסיכון, תוכלו להתרשם מהיצירות בקטלוג וליצור קשר אתנו. לצפייה בקטלוג התערוכה

מבקרים עם קופסות מתנת סודה זרםאנחנו רוצים לומר תודה מקרב לב לאמנים הישראליים שלקחו חלק בתערוכה, תודה לנטע גל-עצמון אוצרת התערוכה, תודה גדולה למוזיאון הרצלילינבלום שאירח אותנו, ליקב מונטפיורי על היין, לפרחי R על סידורי הפרחים היפים וכמובן תודה גדולה לכל אחד ואחת מכם שהגיעו ורכשו יצירות למען הילדים.

נתראה בתערוכת האמנות גם בשנה הבאה.

 

 

Comment

לתרומות
דילוג לתוכן