על ענבים, מתנדבים ומה שביניהם…

בתמונה מימין לשמאל: רייצ'ל מונטיפיורי סמנכ"לית שיווק יקב מונטיפיורי, ארנון גבע מנכ"ל יקב מונטיפיורי, מיקי דהב, מנכ"לית הרוח הישראלית ודפנה גונן, מנכ"לית קבוצת פיוניר.
בתמונה מימין לשמאל: רייצ'ל מונטיפיורי סמנכ"לית שיווק יקב מונטיפיורי, ארנון גבע מנכ"ל יקב מונטיפיורי, מיקי דהב, מנכ"לית הרוח הישראלית ודפנה גונן, מנכ"לית קבוצת פיוניר.

ביום חמישי, 13.11.2014, קיימה הרוח הישראלית את כנס "על ענבים, מתנדבים ומה שביניהם…" בבית התפוצות, שנערך בשיתוף קבוצת פיוניר ויקב מונטיפיורי, ועסק בחשיבות המעורבות החברתית בעולם העסקים, בהתנדבות ובנתינה ובקשר בינם ובין יין טוב.

באירוע, נכחו תורמים יקרים, לקוחות פיוניר, אנשי עסקים, מנהלים ובעלי חברות, ממגוון תחומים בשוק הישראלי. המוזמנים נהנו מארוחת ערב איכותית וממגוון היינות המשובחים של יקב מונטיפיורי וביקרו בתערוכת "איימי ויינהאוס: דיוקן משפחתי".

מיקי דהב, מנכ"לית הרוח הישראלית: "… האירוע היום, בשותפות עם קבוצת פיוניר ויקב מונטיפיורי הוא מיוחד וראשון מסוגו ומאפשר לנו להרחיב את מעגל השותפים לעשייה החברתית שלנו. ערב שבו חברת פיוניר לניהול עושר ויקב מונטפיורי יחד עם הרוח הישראלית משלבים ידיים במטרה לספר ספור ישראלי, יהודי. השותפים הנפלאים לאירוע מלווים את "הרוח הישראלית" תקופה ארוכה והתגייסו ברוחב לב להצלחת האירוע ועל כך תודה גדולה. בזכות חברות כמותכם אנו, ברוח הישראלית, יכולים להמשיך ולפעול למען ילדים בני נוער וצעירים בכל רחבי הארץ…"

משה אטיאס, יו"ר קבוצת המנהיגות של הרוח הישראלית וסמנכ"ל חברת מטריקס.
משה אטיאס, יו"ר קבוצת המנהיגות של הרוח הישראלית וסמנכ"ל חברת מטריקס.

בחלקו המרכזי והמקצועי של הערב, נהנו הנוכחים ממספר הרצאות בתחומים שונים: הרצאתו של
משה אטיאס, סמנכ"ל הכספים של מטריקס ויו"ר קבוצת המנהיגות של הרוח הישראלית, עסקה במעורבות חברתית בעולם העסקים, באמצעות סיפורו האישי והמשפחתי, דרכו הגיע למעורבות ועשייה רחבה וברתימת חברת מטריקס לשיתוף פעולה עם הרוח הישראלית. עו"ד ויועצת המס נעמי שטיינפלד, הביאה בהרצאתה את הזווית המשפטית-מסויית של תרומות בישראל והאירה את תחום הטבות המס וההשקעה החברתית, לתורמים. בסיום, נהנו האורחים מהרצאה ייחודית של ארנון גבע, מנכ"ל ומייסד יקב מונטיפיורי, שסיפר את סיפורה של משפחת מונטיפיורי לאורך ההיסטוריה של מדינת ישראל, על פעילותה הפילנתרופית מאז ועד היום ועל החיבור בין יין טוב לפילנתרופיה.

דפנה גונן, מנכ"לית קבוצת פיוניר.
דפנה גונן, מנכ"לית קבוצת פיוניר.

הרוח הישראלית מודה, מקרב לב, לכל השותפים, שתרמו להצלחת האירוע, לקבוצת פיוניר, שותפה ותיקה של הרוח הישראלית, העוסקת במתן שירותי תכנון פיננסי ופנסיוני ובמתן שירותי ניהול הון אישי, לדפנה גונן, המנכ"לית ולירדנה אלטר, מנהלת השיווק של הקבוצה, שיזמו את שיתוף הפעולה במסגרת אירועי "המעגל: זירת המומחים של פיוניר"; לעו"ד ויועצת מס נעמי שטיינפלד, שתרמה מהידע הרב שלה ומזמנה; ליקב מונטיפיורי, לארנון גבע המנכ"ל ולרייצ'ל מונטיפיורי סמנכ"לית השיווק, גם הם שותפים ותיקים, שנרתמו לפעילות הרוח הישראלית ברוחב לב, ואף הגדילו לעשות והעמידו למכירה ממבחר יינות היקב, כאשר הכנסות המכירה באירוע ועד לחג החנוכה יתרמו לרוח הישראלית; לבית התפוצות, לדן תדמור, המנכ"ל ולליאורה שני, מנהלת האירועים, שפתחו את שערי בית התפוצות בפנינו ואירחו את האירוע בנדיבות.

Comment

לתרומות