נקודות זכות – תערוכת מכירת האמנות של הרוח הישראלית

סירה ביום ששי, 19.9.2014, בשעה 10:30, תפתח תערוכת מכירת האומנות של הרוח הישראלית "נקודת זכות" למען ילדים ובני נוער בסיכון, במוזיאון הרצלילינבלום לבנקאות ונוסטלגיה תל אביבית של בנק דיסקונט. המכירה תמשך ביום ראשון, 21.9, בין השעות 9:00-15:45. התערוכה בהשתתפות מיטב האמנים הישראלים, ביניהם יוצרים צעירים וותיקים ולצידם סטודנטים ומורים מוכשרים מהמכללה האקדמית ספיר, אשר יציגו למעלה מ- 100 יצירות של אמנות ישראלית עכשווית.

אוצרת התערוכה הינה נטע גל עצמון ומציגים בה בין היתר: זויה צ'רקסקי, יגאל עוזרי, רלי אברהמי, אורית ישי, מיכל שמיר, אפרת גלנור, לאה ניקל, איל סגל, אורלי מייברג, אסתר נאור, נורית ירדן ויגאל תומרקין.

ניתן להתרשם מהעבודות בתערוכה בקטלוג וכמו כן, לרכוש עבודות באמצעות האתר. 

רכישת עבודת אמנות תבוצע בדף התרומה באתר הרוח הישראלית. אנא בחרו בשורה אני מעוניין לתרום ל: רכישת אמנות למען בני נוער בסיכון. בתיבה שמתחת אנא ציינו את מספר העבודה ושמה.

 

ההכנסות מרכישת עבודות האמנות הינן תרומה לפעילותנו ומסייעות בידנו להמשיך ולהוביל עשייה משמעותית למען ילדים ובני נוער בסיכון, גם בחודשי הקיץ.

עץהשנה הצטרפו מספר גופים ושותפים לטובת התערוכה, שתרמו והתגייסו לעזרתנו. בנק דיסקונט ומוזיאון הרצל לילינבלום מארחים את המכירה ומסייעים ככל האפשר להצלחת התערוכה. יקב מונטיפיורי תרמו בנדיבותם את היין לאירוע. סודה סטרים תרמה בר לשתייה קלה ומשקאות קיץ קרירים, סנדוויץ פקטורי את הכיבוד ופרחי אר את סידורי הפרחים באירוע. תודה לכל השותפים הנפלאים שאפשרו לנו את פתיחת התערוכה.

נקודת זכות, מכירת האומנות של הרוח הישראלית נערכת זאת השנה השנייה. התערוכה הראשונה  נערכה ביוני  2013 בגלריית FARRATE, ברעם סיטי פרס (רמת החייל) הודות לנדיבותם של מיכל וגיא ברעם ואפשרה את יציאתנו לדרך.

הפתיחה החגיגית של התערוכה: 10 ביולי 2014 בשעה 18:30 ותהייה פתוחה לקהל הרחב גם ביום שישי ה- 11.7.2014 בין השעות 9:00-13:00.

מצפים לראותכם!

Comment

לתרומות
דילוג לתוכן