ערב הוקרת תודה למתנדבים ולשותפים שלנו לדרך 2019

כשאומרים רוח ישראלית מתכוונים אליהם! מוקירים תודה למתנדבים

בערב מרגש ומלא הפתעות הצדיעה הרוח הישראלית למתנדביה, לאלו הנמצאים בלב העשייה, שמרעיפים חום, אהבה ונתינה על הילדים ובני הנוער לאורך כל השנה.

המתנדבים היקרים שלנו מלווים אותנו במהלך השנה כולה ופועלים במרץ רב במגוון תכניות ופעילויות ברחבי הארץ.
הם מעניקים ברוחב לב, מהידע וניסיון החיים שלהם ומהיכולות האישיות המגוונות שלהם למען ילדים, בני נוער וצעירים מהפריפריה הגאוגרפית-חברתית-כלכלית. יחד, הם יוצרים קהילה רחבה ומגובשת של נתינה המשקפת את הרוח הישראלית במיטבה. אין ספק שכל אחד ואחת מהם מעוררי השראה!

גם השנה, כמדי שנה, היה לנו חשוב לעצור לרגע קטן את העשייה, לערב אחד ומיוחד שהוקדש כולו להוקרת תודה לאנשים שעושים את הרוח הישראלית, למתנדבים המסורים שלנו.

השנה, התרגשנו ושמחנו במיוחד לקרוא לבמה לקבלת תעודות הוקרה לכמה מתנדבים יקרים, כאלו שמלווים אותנו מזה תקופה ארוכה במסירות אין קץ ובצניעות רבה: גידו קרמר, נורית וולפה, שי חזן, צחי לופט ועופר לונברג.

 

  • גידו קרמר חבר בקבוצת המנהיגות בכפר הנוער "קרית יערים" ובימים אלה מסייע בהקמת בקתת לימודים מעץ בכפר ללימוד נושאי קיימות.
  • נורית וולפה אחראית להפיכתה של הדסל'ה,- חנות היד השנייה של כפר הנוער רמת הדסה להצלחה גדולה. בנוסף, היא מפעילה קבוצת העצמה לנערות במתכונת שבועית ואפילו הצטרפה למסע שורשים באתיופיה עם חניכי הכפר.
  • שי חזן, כבר חמש שנים מדווש במרץ ובעיקר עם חיוך רחב והרבה שמחה עם קבוצת הרכיבה "רוכבים עם כוכבים" בכפר הנוער בן יקיר. שי לא מסתפק רק ברכיבה או בהדרכה והוא דואג ללוות את הטיולים והמסעות האתגריים שבהם הוא אחראי לתפריט הקולינרי המשובח שמלווה כל מסע.
  • צחי לופט מתנדב בתכנית המנטורים וגם שותף בקבוצת המנהיגות של כפר הנוער בן יקיר. צחי מלא באנרגיה, רצון טוב ונתינה, והכל בחיוך רחב ועם המון אהבה.
  • עופר לונברג אתנו כבר 6 שנים! הוא מילא בהתנדבות מגוון תפקידים ובשנה האחרונה מוביל את קבוצת המנהיגות של כפר הנוער בן יקיר.  לאחרונה, אף הקים ביחד עם צחי לופט את תכנית "שביל הנוער הישראלי" לחיבור הנערים למורשת וההוויה הישראלית.

לפני סיום הערב המרגש, נותרה לנו עוד הפתעה אחת קטנה בשרוול. קראנו לרונן מור, גדעון גולני, מנשה שמש, סימי עמרם, מיקי דהב, אבי מושבי, ניצה גוולדצוויג, אילנה לוי היקרים שלנו, מחזור המייסדים של תכנית המנטורים "אחד על אחד" – אתך בדרך להצלחה, לעלות לבמה ולקבל תעודת הוקרה והערכה.

הנבחרת איתה יצאנו לדרך לפני ארבע שנים לפיילוט קטן וצנוע, הפך לתוכנית מובילה לליווי צעירים, הרבה בזכות כל אחד מהם. הודות לתכנית, מאות בני נוער זכו לאח או אחות בוגרים, שתמיד נמצאים שם בשבילם עם מילה טובה, עצה משמעותית, חיבוק גדול ומלא אהבה ונתינה שילוו אותם לאורך כל הדרך!

את הערב הקסום, שהתקיים בכפר הנוער בן יקיר בו אנו תומכים, חתמנו במופע סטנדאפ "החיים עצמם" של קובי אריאלי ש"קרע אותנו מצחוק" והשאיר את כולנו עם חיוך רחב על הפנים והמון שמחה בלב. נתראה בערב ההוקרה בשנה הבאה!

 

 

רוצים לקחת חלק בעשייה התנדבותית משמעותית?

בימים אלו אנו מחפשים בין היתר מתנדבים בעלי הכשרה מתחומים טיפוליים / פסיכולוגיה /

נשמח לשמוע מכם – פנו info@spiritofisrael.org.il

Comment

לתרומות