ערב הוקרת מתנדבים 2021

מתנדבים, תעודות הוקרה, סטנדאפ של הדר לוי וארוחת ערב חגיגית זה מה שהיה לנו בערב ההוקרה למתנדבים ושותפים שלנו לעשייה.

משה אטיאס, יו"ר הרוח הישראלית בירך את המתנדבים הרבים שהגיעו למרות מזג האוויר הסוער, כמדי שנה  חילקנו תעודות הוקרה על פעילות יוצאת דופן למספר מתנדבים:

אבי זינגר – שותף להקמת קבוצת "רוכבים עם כוכבים" בהדסה נעורים, איש שכולו לב ונתינה ועוזר בכל הדרוש לטובת בני הנוער.

חנה פרץ – חלק מצוות הניהול של חנות יד השנייה "הדסל'ה" ברמת הדסה, לשם מגיעים חניכי הכפר מדי שבוע ומתקבלים בחום ובחיוך רחב, לצד לקוחות המגיעים מבחוץ.

עודד קוטנר – מנהל את בית הבד ברמת הדסה, מעורב בהפיכת מגדל המים ההיסטורי למרכז מבקרים ואתר שימור. חלק מקבוצת המנהיגות של הרוח הישראלית ומוביל פרויקטים של נגרות עם בני הנוער.

מולי רון – מנהל קבוצת הרכיבה בהדסה נעורים ושותף בקבוצת המנהיגות של הכפר. ניהל את קורס מובילי האופניים בכל כפרי הנוער מטעם הרוח הישראלית ואף היה איש הקשר לאיגוד האופניים.

חילקנו תעודות הוקרה למנטורים בתכנית "אחד על אחד" מחזור ב', שהיווה דוגמא לליווי משמעותי, מסור ואמיתי, ליווי שיש בו נדיבות הלב, הקשבה וקבלה של האחר כמו שהוא.

לסיום, נפרדנו מאילן לינהרד, יו"ר מערך המתנדבים היוצא על ארבע שנות פעילות משמעותיות עם הישגים רבים.

מיקי דהב, מנכ"לית הרוח הישראלית בירכה:" אילן יקר, אתה נפרד מהתפקיד, אבל אנחנו בשום פנים ואופן לא נפרדים ממך! אתה מגלם את "הרוח הישראלית" במיטבה. אתה בהחלט הרוח במפרשי הארגון ואנחנו מצפים להמשך עשייה משותפת".

מאחלים הצלחה הצלחה ליו"ר החדש אבי בקין. אבי שלנו מתנדב מסור למען הנוער הישראלי, ציר מרכזי בתכנית "רוכבים עם כוכבים" והרוח הישראלית נושבת במפרשי העשייה שלו. מחכים ומצפים לעבוד יחד, לגדול ולהשפיע על בני הנוער והחברה הישראלית בכללותה.

עצרנו לרגע לומר תודה וממשכים בכל הכוח בעשייה התנדבותית משמעותית גם בשנה הבאה.

 

 

Comment

לתרומות
דילוג לתוכן