מחנה קיץ – רוכבים עם כוכבים

 

3 ימים של רכיבת שטח

5 כפרי נוער

כ100 בני נוער ומתנדבים

בתחילת יולי התכנסו בכפר הנוער הודיות 80 בני נוער ומתנדבי הרוח הישראלית למחנה אימונים של רכיבת שטח שארך שלושה ימים מאתגרים, מגבשים ומרגשים. בני הנוער רכבו במסלולים ששילבו רכיבה אתגרית עם נוף וטבע, תוך לימוד טכניקות רכיבה ביער והפסקות של כיף ושכשוך במעיינות.

מחנה האימונים נולד מתוך רצון להעניק לחניכי כפרי הנוער הזדמנות לשנות אווירה לאחר תקופה של סגר ממושך. במחנה יכלו בני הנוער ליהנות שוב מפעילות ספורטיבית, לפגוש חניכים מכפרי נוער נוספים וליהנות מרכיבה בשטח- דבר שלא עשו תקופה ארוכה.

תכנית הרכיבה על אופני שטח  "רוכבים עם כוכבים" פועלת כבר למעלה מ 6 שנים ב-5 כפרי הנוער של הרוח הישראלית. במהלך הפעילות, יוצאים החניכים המשתתפים בתכנית לרכיבה אתגרית בליווי מתנדבים מהקהילה, לומדים טכניקות רכיבה שונות ומחזקים יכולות חברתיות ואישיות. בנוסף למפגשים הקבועים, המתקיימים אחת לשבוע, מתקיימות במהלך השנה מגוון פעילויות נוספות כגון מרוצים, טיולים וסדנאות.

חניכי כפרי הנוער נהנו מאוד משינוי האווירה, מהרכיבה המאומצת ומהפעילויות השונות. המתנדבים שלנו נהנו לא פחות, וחלקו אתנו את הרשמים שלהם בסוף המחנה:

"אין מספיק מילים שיוכלו לתאר את ההרגשה העילאית שאנחנו מרגישים, החניכים כבר מדברים על המחנה הבא, מרגש לכשעצמו. תודה רבה לרוח הישראלית על הרוח הספורטיבית😉 והאנרגיות הטובות שאתם מביאים עמכם, היה לנו כיף גדול, מחכים לפעם הבאה❤️❤️❤️"

"מרשים ומרגש מאד!! אתם עושים עבודת קודש!! בעידן מאד מאתגר כלכלית וחברתית  זה חשוב כפליים!!   כל הכבוד לכם!!"

+++

פרויקט אורנשטיין, הוא שמה של  עמותה שפועלת לצמצום חוסר הביטחון התזונתי בישראל. העמותה הצטרפה אלינו כשותפה לפרויקט וסיפקה את כל הארוחות במהלך המחנה. החניכים והמתנדבים נהנו מארוחות מגוונות, בריאות וטעימות הכוללות את כל אבות המזון, בכמות ובאיכות גבוהה, שמילאו את כולם בהמון אנרגיה. תזונה בריאה ומאוזנת חשובה ביותר לנערות והנערים המתבגרים ובמיוחד לספורטאים צעירים. הספורטאים הצעירים שלנו הגיעו לתוצאות טובות יותר בזכות התזונה נכונה  שסיפק פרויקט אורנשטיין.

תודה מיוחדת לחברת עמיגור וטופליין על תרומתם הנדיבה למחנה הקיץ ולכל החברות העסקיות, שתומכות ומאפשרות את פעילות האופניים במשך כל השנה. אנו מודים לכם מקרב לב ומקווים להמשך שיתוף פעולה פורה.

ולסיכום, אנחנו מודים למתנדבים הנפלאים שלנו, שהובילו והפיקו את הפרויקט מכל הלב. החל מבניית המסלול, שמירה על הוראות הבטיחות והתקנון, תיקון האופניים בשטח וליווי והעצמת בני הנוער במהלך הפעילות. הרצון והנדיבות שלכם מחממים את ליבנו ואינם מובנים מאליהם בתקופה לא פשוטה זו. אנו מעריכים ומוקירים אתכם מאוד.

Comment

לתרומות
דילוג לתוכן