מחנה אימונים רוכבים עם כוכבים

מחנה אימונים רוכבים עם כוכבים

בתחילת יולי התכנסנו בכפר הנוער מנוף 68 משתתפים מתוכם 44 חניכים וחניכות מכפרי הנוער רמת הדסה, נווה מדבר ניצנה, קדמה, הדסה נעורים ובן יקיר ומתנדבי הרוח הישראלית למחנה אימונים של שלושה ימים של רכיבת שטח. אלו היו שלושה ימים מאתגרים, מגבשים ומרגשים במהלכם רכבנו במסלולים  אשר שילבו רכיבה אתגרית עם נוף וטבע ארצישראלי וכללו הפסקות של כיף ושכשוך במים הצוננים של מעיינות הצפון וביקור בבריכת ראש הנקרה.

"רוכבים עם כוכבים" תכנית העצמה והתערבות באמצעות פעילות רכיבה על אופניי שטח ואתגר לבני נוער בכפרי נוער, בליווי מתנדבים חונכים. התכנית מופעלת ב-5 כפרי נוער כתכנית התערבות לנוער בסיכון. הפעילות מתבצעת בהנחייתם של מדריך מקצועי וחונכים מתנדבים, המלווים את בני נוער. מדי שבוע. מעבר לפעילות השבועית השוטפת, מתקיימות במהלך השנה פעילויות שיא, סדנאות, טיולים משותפים עם קבוצות רכיבה נוספות, השתתפות במרוץ ניצנה, מחנה קיץ, קורס מכונאות אופניים וקורס מובילי קבוצות.

שרון פרי מתנדב בפרויקט שיתף אותנו: " וואוו איזה חוויה הייתה לנערים והנערות, שהתמודדו עם מסלולים מאתגרים ולא ויתרו. גאה לקחת חלק בפרויקט המדהים הזה. ללא ספק דרכו ניתן להבין כמה טוב יש במדינה המדהימה שלנו".

תודה רבה לשותפים שלנו ולמנהל לחינוך התיישבותי, פרויקט אורנשטיין, לנותני החסות הנדיבים: עמיגור, כלל ביטוח ופיננסיים, SP METZER, טופ ליין, צמח המרמן, ESET.

למתנדבים הרבים שאפשרו את קיומו של מחנה האימונים הזה ושהיו אחראים על הכנת הליווי, הכנת האוכל ושאר הלוגיסטיקה: גילי אלטרס, גלית סגל, ערן גיא, מלכי גוראל, אלחנן קרת, עומר אבו גיליון, ימי טארסי, אבי בקין, אילן לינהרד, דנה מאיר, מולי רון, דרור בן אהרון, בועז לביא, אייל רוטנברד, שאולי ניצן, עופר לונברג, אבי זינגר, נועה ענתבי, חיים שומרת, רני לוי, יוחאי דרורי, ברוך לבנון, שרון פרי וגיל קסטל.תודה לכם מתנדבים יקרים, שנותנים את הנשמה כל השנה!

Comment

לתרומות
דילוג לתוכן