ימים לא פשוטים עוברים על כולנו. משבר הקורונה ולצידו המשבר הכלכלי משפיע על כל בית בישראל, אך בקרב משפחות נזקקות מדובר במכה קשה המביאה חלק מהמשפחות להתמודדות חדשה ובקשה לסיוע.

כפרי הנוער נאלצו לשלוח את החניכים לביתם ובכך נוצר נטל כלכלי נוסף על המשפחות המתמודדות כל השנה עם קשיים גדולים. רבים מהורי החניכים פוטרו או הוצאו לחל"ת ונמצאים במשבר כלכלי עמוק עד כדי חוסר אפשרות לעמוד בהוצאות של משק הבית בעיקר מזון, חשמל ושכר דירה. אנו עוקבים בדאגה ונמצאים בקשר עם החניכים והמשפחות המבקשות עזרה.

סלי המזון לפסח, שאנו מחלקים לאורך השנים, תומכים במשפחות החניכים, ונותנים כתף יציבה המאפשרת להם לערוך את ארוחת ליל הסדר.
המצב שנוצר בעל כורחנו מצריך אותנו להיות שם עבורם אף יותר מתמיד ולתמוך בחניכים ובמשפחות בתקופה מורכבת זו.

הרוח הישראלית מתגייסת עכשיו יותר מתמיד למען משפחות נזקקות של חניכי כפרי הנוער באמצעות חלוקת סלי מזון לפסח, שיאפשרו להם לערוך את ליל הסדר כהלכתו.
הרוח הישראלית במהלך השנה כולה, מתחנכים ילדים רבים המגיעים ממשפחות קשות יום הנמצאות במצוקה כלכלית, המתאפיינת גם בחוסר בטחון תזונתי. לקראת ערב החג משפחות רבות מתקשות לרכוש את מוצרי המזון לטובת ארוחת החג . מטרת סלי המזון הינה להקל עליהן את החג הקרוב ולהביא לכל בית כזה רווחה ושמחה וארוחת חג באווירה משפחתית.

אפשרויות תרומה נוספות

העברה בנקאית

הרוח הישראלית
המגבית הישראלית בע"מ

בנק לאומי חשבון 661123/11
סניף 800

המחאה

לפקודת הרוח הישראלית
המגבית הישראלית בע"מ

הכתובת למשלוח: יגאל אלון 159
תל אביב 6744367

תודה על

תרומתך

לרוח הישראלית

אנחנו מודים על בחירתך לתרום לרוח הישראלית למען ילדים ונוער בסיכון. התרומה מוכרת לצרכי מס לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, למתן זיכוי ממס לתורמים

הירשמו לניוזלטר “מצב הרוח”

לתרומות