חברות מוצאות ברוח הישראלית שותפה מקצועית בעלת ניסיון רב, בליווי החברה בפעילותה למען הקהילה. הרוח הישראלית מלווה את החברות העסקיות בפעילות ההתנדבותית משלב התכנון ועד הביצוע, תוך הסתכלות רחבה על הצרכים בשטח והתאמתם לחברה. הרוח הישראלית מבצעת מעקב ובקרה על הפעילות במטרה למקסם את המשאבים הקיימים.

פעילויות התנדבות של חברות עסקיות יכולות לכלול למשל, ארגון פרויקטים חברתיים ייעודיים או עידוד עובדים להתנדב במסגרת שעות העבודה או אחריהן. תכנית ההתנדבות נבנית יחד ובהתאם לצרכי החברה העסקית, ויכולה לכלול מפגשים חד פעמיים או פעילויות ארוכות טווח.

דוגמאות להתנדבות חד פעמית של חברות עסקיות

התגייסות חברה עסקית להקמת פרויקט בכפר נוער או במכינה קדם צבאית: הקמת גינה, שיפוץ מועדון לחניכים, שיפור חזות הכפר, הקמת חדר מחשבים ועוד.
פעילות חווייתית ערכית משותפת עם ילדים ונוער בסיכון במסגרת התוכניות השונות שלנו, כמו למשל: מסיבות חנוכה או פורים משותפת, טיול, סדנא, רכיבה על אופניים ועוד.
יום מעורבות חברתית לכלל עובדי החברה בכפר נוער
הרצאה או סדנא חד פעמית בנושאים מגוונים: כישורי חיים והכנה לחיים עצמאיים, מנהיגות, העצמת בנות ועוד.
דוגמאות להתנדבות מתמשכת של חברות עסקיות

התנדבות עובדים במסגרת מרכזי הפעילות בכפרי נוער, כגון: תגבור לימודי במרכז למידה, פעילות העשרה ופנאי, חונכות חניכים וכיוב'.
העסקת בני נוער במהלך החופשות.
ייעוץ וליווי מקצועי בתחום מסוים במסגרת התוכניות השונות, כמו למשל: ייעוץ משפטי, ייעוץ אסטרטגי, ליווי והנחייה של תכנית מקצועית בכפר נוער ועוד.
את רשימת החברות העסקיות הפועלות עם הרוח הישראלית למען חברה טובה יותר בישראל, ניתן לראות בתחתית עמוד הבית באתר.

צרו קשר

לתת יותר

מעורבות, התנדבות ועשייה חברתית, הנם מערכי היסוד של הרוח הישראלית. אנו מזמינם אתכם להצטרף אלינו בפעילות התנדבותית חווייתית ומשמעותית, לטפח מעורבות חברתית ולהשפיע על חייהם של ילדים ובני נוער בישראל.
צרו קשר