כמדי שנה,  גם השנה הרוח הישראלית התגייסה למען משפחות נזקקות של חניכי כפרי הנוער באמצעות חלוקת סלי מזון לפסח, שיאפשרו להם לערוך את ליל הסדר בכבוד.

אז מה היה לנו השנה?

בכפר הנוער בן יקיר התגייסה חברת יעל תוכנה ותרמה ברוחב לב לרכישת המצרכים עבור חבילות המזון. לכל חבילה נוספה מפת שולחן, הגדה, סידור, ברכה לחג ומארז חומרי ניקוי בתרומתה הנדיבה של חברת סנו. עובדי החברה הגיעו ליום התנדבות מרגש עם חניכי הכפר ויחד ארזו מעל 100 חבילות. העובדים לא הסתפקו בתרומה ואריזה וחילקו בעצמם את החבילות למשפחות בכל רחבי הארץ. המפגש עם המשפחות היה מרגש עד דמעות. חברת יעל תוכנה מלווה את כפר הנוער בן יקיר מזה שלוש שנים, במהלך השנתיים האחרונות החברה יזמה את "פרויקט שביל ישראל" כחלק המשותפות המוצלחת בין החברה, הרוח הישראלית וכפר הנוער. במסגרת הפרויקט טיילו חניכים ומתנדבים מהחברה במקטעים שונים של שביל ישראל, למדו להכיר זה את זה, את עצמם ואת הארץ.

 

בכפר הנוער קדמה קיבלו החניכים ובני משפחותיהם תרומה נדיבה של חבילות מזון עשירות מרשת יוחננוף. החבילות חולקו באופן אישי על ידי המדריכים למשפחות טרם החג. המדריכים סיפרו שהחלוקה הייתה מאוד מרגשת, זו הייתה הזדמנות עבורם לפגוש ולהכיר את משפחות החניכים. חלוקת חבילות המזון באופן אישי מעבירה מסר למשפחות "אתם לא לבד" שמחמם את ליבם ומחזק את הקשר בינם לכפר הנוער ומעניק למשפה הרגשה חיובית ומשמחת.

בכפרי הנוער רמת הדסה, הדסה נעורים וקרית יערים חולקו תווי קנייה לרשתות המזון, כך שכל משפחה תוכל לרכוש מוצרים בהתאם לטעמה האישי ולפי צרכיה. בכפרי הנוער בהם תומכת הרוח הישראלית במהלך השנה כולה, מתחנכים ילדים רבים המגיעים ממשפחות קשות יום הנמצאות במצוקה כלכלית, המתאפיינת גם בחוסר בטחון תזונתי. לקראת ערב החג משפחות רבות מתקשות לרכוש את מוצרי המזון לטובת ארוחת החג. מטרת סלי המזון הינה להקל עליהן את החג הקרוב ולהביא לכל בית רווחה, שמחה וארוחת חג משפחתית.

תודה לתורמים והתומכים המסורים, למתנדבים שלנו שעוטפים את הרוח הישראלית באהבה, ומאפשרים מדי שנה  את המבצע המדהים של חלוקת סלי מזון למשפחות נזקקות. חג שמח!

אם עדיין לא הספקתם, עדיין ניתן לתרום סלי מזון עד ערב החג – לחצו כאן לתרומה

 

Comment

לתרומות
דילוג לתוכן