כמידי שנה גם השנה לא ויתרנו על אמירת תודה למתנדבים היקרים שלנו וקיימנו בחצר ביתם של מורן ורונן מואס ערב חגיגי ומעניין למתנדבים ושותפים.

"לעולם אתה אולי רק אדם אחד, אבל לאדם אחד אתה יכול להיות העולם כולו"

מיקי דהב המנכ"לית פתחה את ערב ההוקרה למתנדבים במילים אלה "יתכן ולעולם לא תדעו מה ההשפעה שהייתה לכם על חייו של צעיר או צעירה. מילה טובה, חיוך, הקשבה יכולים להיות משמעותיים כל כך עבורם. אתם נותנים בנדיבות מזמנכם כדי להתחבר, לעודד ולתמוך בבני נוער וצעירים. כבר אמר ד"ר סוס: "לעולם אתה אולי רק אדם אחד, אבל לאדם אחד אתה יכול להיות העולם כולו. אתם לא מבקשים תמורה, אך נראים מאושרים וזה הסוד של הרוח הישראלית!"

המתנדבים שלנו מעניקים מהידע וניסיון החיים ומהיכולות האישיות המגוונות שלהם. קבוצת המתנדבים כולה המונה כ– 500 נשים וגברים הם קהילה מגובשת של נתינה המשקפת את הרוח הישראלית במיטבה.

אות ההתנדבות לשנת תשע"ח 2017

יואל קושיצקי, יו"ר הרוח הישראלית יחד עם ימי טרסי, יו"ר קבוצת המנהיגות וטל ברודי, יו"ר הכבוד של הרוח הישראלית חילקו תעודות הוקרה למספר מתנדבים שעסקו השנה בפעילות מיוחדת, וחברות עסקיות שנתנו והתנדבו מכל הלב.

מקבלי אות ההתנדבות:

יורם אפרייםמתנדב מסור בקבוצת הרכיבה של בן יקיר שהדריך את הסדנא לתיקון אפניים.

איציק לוימתנדב מכל הלב בקבוצת הרכיבה של רמת הדסה, מנהיג ומודל לחיקוי

דפנה מוריהמדריכה בהתנדבות את הצוות המקצועי בפותחים עתיד תל אביב יפו בתחום של טיפול באמנות

דליה צוקרמןמתנדבת בכפר הנוער רמת הדסה בתכנית להעצמת בנות

שלמה בן תורההמלווה בהתנדבות את המכינה הקדם צבאית תפארת הארזים

חברת האודן על תרומה והתנדבות בהקמת הכלבייה השיקומית בהדסה נעורים

חברת יעל תוכנה על תרומה והתנדבות עובדים בפרויקט הייחודי "שביל ישראל"

תודה לימי טרסייו"ר קבוצת המנהיגות

שלוש שנים מלאות בעשייה עם יו"ר קבוצת המנהיגות שלנו מגיעות לסיומן בסוף השנה אז ניצלנו את הערב כדי להיפרד ולסכם תקופה נפלאה. ימי חרש את הארץ לאורכה ולרוחבה מרמת הדסה שבצפון ועד ניצנה שבדרום. במסירות אין קץ ימי ליווה את קבוצות המתנדבים במפגשים הקבועים בפורומים בכפרי הנוער השונים. במקביל היה ועודנו שותף פעיל בצוות ההגוי של תכנית המנטורים "אחד על אחד". בין לבין יצא למסעות הישרדות של ילדי כפרי הנוער במדבר של מספר ימים כולל לינת שטח וגם לטיולי ג'יפים חד יומיים. תודה רבה ימי על רוח ההתנדבות, מנהיגות ועשייה רבה למען בני הנוער שלנו. יחליף את ימי בתפקידו אילן לינהרד, מתנדב יועץ וחונך ייחודי בכפרי הנוער, בפורום המנהיגות וברשת המכינות הקדם צבאיות.

6
ולסיום
,
תודה ענקית לכל אחד ואחת מהמתנדבים הנהדרים שלנו על יוזמה, נתינה, מחויבות, מנהיגות והירתמות יוצאת דופן. מקווים להמשיך לצעוד יחד אתכם ולקדם את בני הנוער גם בשנים הבאות!