נקודת זכות, תערוכת האמנות של הרוח הישראלית למען ילדים ובני נוער בסיכון בשיתוף בנק דיסקונט חוגגת חמש שנים והתארחה השנה בבית ספר שנקר.

DSC_0414 (Small)

לפתיחה החגיגית הגיעו כ-300 אורחים, שותפים ותורמים של הרוח הישראלית, לקוחות בנק דיסקונט, חובבי אמנות, סטודנטים לאמנות והקהל הרחב שנהנו ממגוון רחב של עבודות אמנות בטווח מחירים של 1000-50000 ₪.

תערוכת המכירה שהפכה כבר למסורת, אירחה השנה למעלה מ– 150 מאמני ישראל המובילים, ביחד עם אמנים חדשים ומבטיחים, סטודנטים ובוגרים של בית הספר לאמנות רב תחומית, שנקר. לכולם מכנה משותף והוא הרצון להיות חלק מהמפעל החברתי הגדול של הרוח הישראלית.

בין האמנים שהשתתפו (רשימה חלקית): ציבי גבע, גלית ראוכוורגר, DEDE, יאן ראוכוורגר, איתן בוגנים, אליהו אריק בוקובזה, אלכס קרמר, גלעד אופיר, הדר גד, זויה צ'רקסקי, טל שושן, ליהי תורג'מן, מרים כבסה, נדב וייסמן, נורית ירדן, נטליה זורבובה, שי אזולאי, רועי קופר, שרון יערי ועוד רבים שנרתמו לסייע.

יו"ר האירוע, ד"ר יוסי בכר, יו"ר דירקטוריון בנק דיסקונט פתח את האירוע וציין את השותפות רבת השנים עם "הרוח הישראלית" ודיבר על חשיבות המפעל החברתי של הרוח הישראלית למען ילדים ובני נוער בסיכון במטרה ליצור שינוי בחייהם ולסייע להם להשתלב באופן מלא בחברה הישראלית

מיקי דהב, מנכ"לית 'הרוח הישראלית': "מדובר באירוע ייחודי, אשר התאפשר הודות לשיתוף הפעולה עם בנק דיסקונט וחברות נוספות שנרתמו למאמץ המשותף. כל יצירות האומנות שנמכרו במסגרת האירוע עוזרות לנו לחולל שינוי חיובי מהותי בחייהם של הילדים בכפרי הנוער."

הרוח הישראלית מודה לכל השותפים הנפלאים שאפשרו לנו להוציא אל הפועל את "נקודת זכות" 2017. ל-150 האמנים המבטיחים ביותר בארץ שנרתמו לעזרתנו ומשתתפים השנה בתערוכה. לבנק דיסקונט ולד"ר יוסי בכר, יו"ר הדירקטוריון. לשנקר ולפרופ' רועי קופר, מ"מ מנהל בית הספר לאמנות רב תחומית. לאוצרות התערוכה שבאהבה ובמסירות אין קץ הקימו את התערוכה, שולמית נוס, הממונה על אוסף האמנות של בנק דיסקונט וורה פילפול. תודה מיוחדת לכל אחד מהרוכשים.