רשת מלונות פתאל כבר ידועה כרשת המפנקת את אורחיה אבל לא רק אותם…

המוטו של רשת מלונות פתאל הוא "מארחים אתכם באהבה", ומסתבר, שהמוטו הזה תקף לא רק ללקוחותיה של הרשת ולאורחי המלונות שלה. זו השנה השנייה, שרשת מלונות פתאל והרוח הישראלית מובילים שיתוף פעולה למען בני נוער בסיכון, ובמהלך השנה רשת פתאל אימצה  באהבה גדולה את מגמת המלונאות בכפר הנוער "רמת הדסה", כפר נוער הנתמך על-ידי הרוח הישראלית. כל הפרטים לפניכם.

מגמת המלונאות בכפר הנוער רמת הדסה: להשתלב כבוגרים יצרנים בחברה

לפני כשנתיים נחנכה בכפר הנוער רמת הדסה מגמת המלונאות, אותה מלווה הרוח הישראלית מתחילת הדרך, ליווי במסגרתו היא גם הקימה מטבח לימודי לצורך התנסותם המעשית של החניכים.
חניכי המגמה לומדים לתעודת בגרות עיונית מלאה עם התמחות בתחום הקונדיטוריה, במטרה להשתלב כבוגרים יצרנים בחברה בתום שירותם הצבאי, במקצועות המלונאות או הבישול.
רשת מלונות פתאל הפכה לשותפה אמיתית של הרוח הישראלית בפעילותה ברמת הדסה, ותרומתה מעשירה את החניכים בתחום ופותחת להם צוהר להשתלבות בעתיד בפעילות הרשת בפרט ובענף המלונאות בכלל.

fatal_2

אז מה היה לנו? "מבשלים באהבה", יום כיף במלון לאונרדו בטבריה וסיור במלונות הבוטיק של פתאל

יריית הפתיחה לפעילותה של רשת מלונות פתאל ברמת הדסה נורתה במאי 2014, עת נערך יום "מבשלים באהבה" בהובלה של גנית בוכמן, מנהלת ההדרכה של הרשת. במסגרת האירוע הגיעה לכפר הנוער נבחרת של 23 שפים בכירים מרשת מלונות פתאל, בראשותם של השפים שלום קדוש, מאיר איפרגן ושלומי דגן, ליום בישול משותף עם חניכי מגמת המלונאות. הפעילות אפשרה לחניכים להכיר שפים מקצועיים, להתוודע אל טכניקות עבודה חדשות, להיחשף אל רזי המקצוע, וגם ליהנות, לענג את החך וללקק את האצבעות.
האירוע נחתם בטקס מרגש, בו הוענקו פרסים לשני מצטייני המגמה על-ידי מנכ"ל הרשת ראובן אלקס, וההצלחה של האירוע "פתחה את התיאבון" להעמקת שיתוף הפעולה.

חודש לאחר מכן הוזמנו חניכי המגמה ליום כיף והפתעות במלון לאונרדו בטבריה, מרשת מלונות פתאל, יום שכלל הרבה אוכל טעים, בילוי בבריכה, מפגש עם מנהל ההדרכה של אזור הצפון וסיור במטבח ובקונדיטוריה של המלון. ואם כל זה לא הספיק, לאחרונה התקיימה פעילות משותפת נוספת, במסגרתה ביקרו חניכי מגמת המלונאות במלונות הבוטיק של פתאל, מלון לאונרדו בוטיק תל-אביב והרודס תל-אביב. התוכנית כללה הרצאה של השף הראשי במלון הרודס תל-אביב, גולן ישראלי, סדנת קונדיטוריה להכנת סופלה שוקולד וארוחת צהרים מפנקת במיוחד.

בהתייחס לפעילויות שארגנה פתאל עבור חניכי מגמת המלונאות, סיפרו החניכים כי הם נהנים מאוד ומפיקים הרבה. כפי שאחד מהם הסביר: "עבורנו זו הזדמנות אמיתית לחוות את מקצוע המלונאות, לפגוש ולשמוע מנהלים ושפים מובילים בתחום שנותנים לנו מוטיבציה להמשיך ללמוד ולהצליח בתחום".

 

"חברה יוצאת דופן בנדיבותה"

במציאות הדינאמית והתחרותית הקיימת בשוק החופשי, העובדה כי רשת פתאל, מהרשתות המובילות בתחום המלונאות בישראל (וכיום, גם בחו"ל), משקיעה משאבים בעשייה למען הקהילה ובקידום מטרות חברתיות אינה ברורה מאליה. את הערכתה של הרוח הישראלית כלפי העשייה של פתאל למען הקהילה, היטיבה לבטא מנכ"לית הארגון מיקי דהב: "רשת מלונות פתאל, הינה חברה יוצאת דופן בנדיבותה ובמחויבותה למען החברה בישראל ואני שמחה על שנפלה בחלקינו ההזדמנות לשותפות זאת. הצוות הנפלא של רשת מלונות פתאל מעשיר את הידע המקצועי של החניכים, חושף אותם לעולמות תוכן מגוונים ולסטנדרטים בינלאומיים גבוהים והכל נעשה באהבה, באופן חוויתי ומהנה. כולי תקווה כי לאחר סיום התכנית, אותם חניכים ישתלבו בפעילות של הרשת ויתקדמו בתחום המלונאות".

הרוח הישראלית מברכת על שיתוף הפעולה עם הרשת. כולנו מקווים, כי הוא יאריך ימים ויניב עוד פירות רבים שיעשו טוב לבני הנוער שלנו ולחברה הישראלית בכללותה.

Comment

לתרומות