רוכבים עם כוכבים

תכנית מנטורינג המעודדת רכיבה על אופניים כפעילות ספורטיבית טיפולית לחניכי כפרי הנוער. המתנדבים מקבלים ליווי והכשרה על ידי מתנדבים וצוות כפר הנוער לצורך היכרות עם עולמם של ילדי פנימיות המתחנכים בכפרי הנוער. במהלך הרכיבה הילדים לומדים להתגבר על קשיים פיזיים ומנטליים ואתגרי שטח

במהלך השנה הם יוצאים למסעות הכוללים לינת שטח עם המתנדבים. הם לומדים לפעול כצוות מגובש, אחד למען השני ולהושיט עזרה למתקשים. לצד הביטחון העצמי אותו הם מעצימים במהלך הפעילות, הם גם רוכשים ידע על ערכי טבע ומורשת – הרוח שלנו, תרבות והיסטוריה. לצד הביטחון העצמי אותו הם מעצימים במהלך הפעילות, הם גם רוכשים ידע על ערכי טבע ומורשת – הרוח שלנו, תרבות והיסטוריה.

לצד הביטחון העצמי אותו הם מעצימים במהלך הפעילות, הם גם רוכשים ידע על ערכי טבע ומורשת – הרוח שלנו, תרבות והיסטוריה. לכל פורום יו"ר קבוצה וחברים בו מתנדבים מתחומי ידע שונים. חברי הפורום מסייעים בחשיבה אסטרטגית, בייזום והוצאה לפועל של תכניות חינוכיות חברתיות ואחרות לטובת הצעירים. חברי הפורום מסייעים בחשיבה אסטרטגית, בייזום והוצאה לפועל של תכניות חינוכיות חברתיות ואחרות לטובת הצעירים.

פורום מתנדבים בכפר נוערפורומים ייחודיים של קבוצת המנהיגות מלווים חמישה ממנהלי כפרי הנוער בהם תומכת הרוח הישראלית. לכל פורום יו"ר קבוצה וחברים בו מתנדבים מתחומי ידע שונים. חברי הפורום מסייעים בחשיבה אסטרטגית, בייזום והוצאה לפועל של תכניות חינוכיות חברתיות ואחרות לטובת הצעירים. קבוצת המנהיגות עוסקת בפיתוח הפרויקטים וביישומם בשטח (בין היתר: בניית חדר טיפול באמנות, הקמת מטבחים לימודיים, הקמת חדרי מוסיקה, תמיכה במקהלות, עידוד יצירה אמנותית ומתן במה לתערוכות, מסע לאתיופיה ולפולין ועוד). חברי הקבוצה מביאים לידי ביטוי בפעילותם ההתנדבותית את יכולותיהם המקצועיות הגבוהות בתחומים מגוונים: ניהול, שיווק, ידע משפטי, פיננסי, תכנוני או אחר.

  הירשמו לניוזלטר “מצב הרוח”

   Stay informed and sign up for our newsletter

   לתרומות
   דילוג לתוכן