פורום מתנדבים בכפר נוער

פורום מתנדבים בכפר נוער פורומים ייחודיים של קבוצת המנהיגות מלווים חמישה ממנהלי כפרי הנוער בהם תומכת הרוח הישראלית. חברי הפורום מסייעים בחשיבה אסטרטגית, בייזום והוצאה לפועל של תכניות חינוכיות חברתיות ואחרות לטובת הצעירים.

פורום המתנדבים הוא הזרוע ההתנדבותית של הרוח הישראלית, אשר שם לו את האחריות האישית כמטרה, מתוך אמונה שאפשר לשנות ולהשפיע.

הפורום עוסק בפיתוח פרויקטים וביישומם בשטח, תוך שהוא מסייע במאמץ גיוס ופיתוח משאבים מהמגזר העסקי, ביצירת קשר עם אנשי עסקים, פילנתרופים וחברות עסקיות. הפורום מונה עשרות חברים המגיעים ממגוון תחומי המשק: ביטוח, פרסום, משפטים, שיווק, אדריכלות, מכירות ייעוץ ועוד. בראשה עומד היו"ר ימי טרסי.

רצון אמיתי לשנוי חברתי בישראל, מעורבות ואחריות חברתית הם המניעים את חברי פורום ההתנדבות. הרוח היזמית של החברים בו מאפשרת עשייה חברתית רחבה ומשמעותית במגוון פרויקטים בארץ.

פורום ההתנדבות נפגש אחת לחודשיים במהלך השנה כולה כדי לדון בפרויקטים חדשים וקיימים, לבחון שיתופי פעולה ולהכיר חברים חדשים. פורום ההתנדבות מלווה כל אחד מארבעת מנהלי כפרי הנוער בהם תומכת הרוח הישראלית. חברי הפורום נפגשים כפעמיים בחודש ומסייעים בחשיבה אסטרטגית, בייזום והוצאה לפועל של תכניות שונות על פי צרכי המקום.

חברי הפורום "מאמצים" פרויקטים נבחרים במסגרת הפעילות של הרוח הישראלית, ומלווים אותם החל משלב התכנון וההקמה, גיוס המשאבים ועד לביצוע. חברי הפורום מביאים לידי ביטוי בפעילותם ההתנדבותית את יכולותיהם המקצועיות הגבוהות בתחומים מגוונים: ניהול, שיווק, ידע משפטי, פיננסי, תכנוני או אחר.

לעיתים דווקא התחביבים הם אלו שמנחים את חברי הפורום בפעילותם ההתנדבותית: מנכ"ל שמלמד נגינה, מנהלת שיווק שמנחה שיעורי הגנה עצמית, מהנדס מחשבים שמקריא ספור או מנהל כספים שמבצע אימון ריצה עם אתלט צעיר, אחד על אחד. בנוסף, החברים תורמים מזמנם בפעילויות התנדבותיות ישירות עם הילדים ובני הנוער על פי הצרכים בשטח. לדוגמא: פעילות ספורטיבית משותפת, טיולים, הרצאות, חונכות אישית ועוד.

פורום זה הינו בבחינת השלם גדול מחלקיו והכוח המניע אותו הוא הרצון להביא לשינוי אמתי במצבם של הילדים והנוער בסיכון, והאמונה שרק אם נקום ונעשה מעשה, משהו ישתנה.

אם גם לך יש רצון טוב ואכפתיות, מעוניין/יית לקחת חלק בפתרון בעיות חברתיות, עשייה חברתית והתנדבות חשובה לך –

תוכל/י למצוא זאת בפורום ההתנדבות של הרוח הישראלית. נשמח לשמוע מכם.

  הירשמו לניוזלטר “מצב הרוח”

   Stay informed and sign up for our newsletter

   לתרומות
   דילוג לתוכן