עוזרים ל-168 בוגרי כפרי הנוער להתגייס כמו כולם!

עוזרים ל-168 בוגרי כפרי הנוער להתגייס כמו כולם!

לאחר שנה של אימונים והכנות הגיע הרגע הגדול של 168 בוגרי כפרי הנוער שמפעילה הרוח הישראלית שמתגייסים בחודשים הקרובים לצבא. לרוב הבוגרים שלנו אין את האפשרות הכלכלית לרכוש לעצמם את הציוד הנדרש לקראת הגיוס ואנחנו, יחד אתכם, נעניק להם את מתנת הגיוס שכל כך מגיעה להם!

כפתור - לתרומה ליחצו כאן

מי מאתנו לא זוכר את יום הגיוס לצבא? נדודי השינה בלילה שלפני, המשפחה הנרגשת שליוותה אותנו בעיניים אדומות כל הדרך אל הבקו"ם והפרפרים בבטן שלא הרפו בידיעה שהגיע הרגע הגדול. תחושות אלו ממש מלוות כעת את 168 בוגרי כפרי הנוער שמפעילה הרוח הישראלית שעומדים לפני אחד הרגעים המשמעותיים בחייהם ומתגייסים בחודשים הקרובים לשירות משמעותי בצבא.
מרבית החניכים השוהים בכפרי הנוער שלנו הגיעו אליהם עם קשיים שונים בתחום הלימודי, החברתי, או האישי, מרקע סוציו אקונומי מורכב ולעיתים כשהם נעדרי עורף משפחתי. בכפרי הנוער, מצאו החניכים סביבה מוגנת, חמה ומחבקת ובאמצעות הצוות החינוכי-טיפולי הם צמחו, התפתחו והתגברו על כל המכשולים שניצבו מולם.
אחת המטרות של כפרי הנוער היא לסייע לחניכים להשתלב כבוגרים עצמאיים ותורמים בחברה ולכן, אנחנו מקפידים לכוון אותם לאורך השנים לשירות משמעותי ותורם למדינה. ההכנה לצבא לא כוללת רק אימונים פיזיים, אלא מתמקדת בעיקר בטיפוח תחושת ההזדהות והשייכות למדינת ישראל, פיתוח הזהות הציונית הישראלית, ובתוך כך עידוד ודחיפה לשירות משמעותי.

בני נוער באימון כושר קרבי לקראת הגיוס לצה"ל
מתכוננים לצבא

בשנים האחרונות אחוז המתגייסים בקרב בוגרי כפרי הנוער גבוה במיוחד ועומד על כ 96%, רובם מתגייסים למערך הלוחם ובעלי מוטיבציה גבוהה לשרת. השנה, 168 בוגרים בקרב בוגרי כפרי הנוער שלנו הם נערים ונערות ללא עורף משפחתי וללא כל גב כלכלי. עבורם, הגיוס לצה"ל אינו מובן מאליו ומהווה שלב משמעותי נוסף בדרך בה הם צועדים יחד אתנו בשנים האחרונות.
החניכים שלנו לא חוששים להביע את התחושות שמעורר אצלם יום הגיוס. מחד, ישנה ההתלהבות וההתרגשות – התחושה שהם הולכים לשרת כמו כולם, להתגייס וסוף סוף גם לתרום חזרה למדינה, ומאידך הם לא מסתירים את החשש הגדול. עבורם, זו הפעם הראשונה מזה שנים שהם מוצאים עצמם ללא המקום המוגן, התמיכה והסיוע שמצאו בכפרי הנוער. בנוסף, תמיד ישנו החשש שאף פעם לא מרפה מהם לשוב ולהרגיש יוצאי הדופן, השונים, "אלו שאין להם".
.

ים נפרד מהמדריך שלו ביום הגיוס
ברגע משמעותי זה, חשוב לנו לעמוד לצדם של הבוגרים. לשלוח אותם לצבא עם ערכת הגיוס שכל כך מגיעה להם ומסר ברור וחד משמעי – אתם אף פעם לא לבד. ערכת הגיוס היא לא רק ציוד, היא הבטחה לבני הנוער שלנו שאנחנו שם בשבילם ועבורם, ומלווים אותם לאורל כל הדרך.
אנו ברוח הישראלית רוצים להעניק לכל אחד ואחת מ- 168 המתגייסים שלנו ערכת גיוס מלאה, שתכלול את כל מה שנערים ונערות מבתים רגילים מביאים איתם לבקו"ם. מגיע להם להגיע ליום הגיוס עם כל הציוד הנדרש, בהרגשת גאווה והתרגשות כמו הצעירים האחרים שיגיעו יחד איתם.
אנו מזמינים אתכם לאמץ ללבכם בוגר/ת העומדים להתגייס ולהעניק להם גיוס קל ונעים – כמו כולם!

אהרון, ים וארטיום מתחבקים ונפרדים לפני הגיוס
איך אתם יכולים לעזור?
עלות ערכת הצטיידות מלאה למתגייס/ת – 750 ₪
במטרה לגייס במהירות סכום של 126,000 ₪ עבור 168 בוגרים העומדים להתגייס פתחנו קמפיין גיוס המונים. התרומות שנגייס יאפשרו לנו להעניק לכל אחד ואחת מהמתגייסים שלנו ערכת הצטיידות הכוללת: תיק גב גדול, מגבת דריי פיט, מארז תחתונים גרביים וגופיות, פנס ראש, שעון + כיסוי ואולר רב תכליתי.
אהרון, ים וארטיום רוצים להתגייס כמו כולם וכולנו מתגייסים עבורם!

כפתור - לתרומה ליחצו כאן

Comment

לתרומות
דילוג לתוכן