מסיימים שנה באמירת תודה

לקראת סיומה של השנה האזרחית, התקיים ערב ההוקרה המסורתי, שתכליתו אמירת תודה לשותפים לדרך של "הרוח הישראלית" בשנה החולפת.

3ברכות – ברוכים המצטרפים וברוכים הנמצאים

בערב סתווי נעים, התכנסו כ 100 מהשותפים המובילים את פעילותה של הרוח הישראלית, בגינתם של משפחת אטיאס ברמת אפעל, לערב קסום שכולו ברכה, הערכה, תודה והוקרה.

את הערב החגיגי, פתחה מנכ"לית הארגון, מיקי דהב,  אשר ציינה כי הערב מתקיים בזכות ולמען : "פורום איכותי של אנשים יקרים, נאמנים ומסורים, המייצגים קשת רחבה ומגוונת של מקצועות ותחומי התמחות מחד ומאידך חולקים יחד את אמונתם בחשיבות התרומה לחברה בישראל.

אל דברי הפתיחה של מיקי חברו דבריו של יו"ר הרוח הישראלית מר  יואל קושיצקי אשר  דיבר בזכות רוח ההתנדבות, האחריות והנתינה המאפיינת את השותפים והתורמים. לדבריו: כולם אנשי מופת שבמעשיהם תורמים לכפרי הנוער של הרוח הישראלית והופכים את העולם שלנו למקום טוב יותר לחיות בו.

ימי טרסי, יו"ר קבוצת המנהיגות של הרוח הישראלית, ברך אף הוא את הנוכחים וציין כי לעונג לו לעמוד בראש קבוצה איכותית של אנשים התורמים במסירות שאין לה די את זמנם, מרצם, כישרונם, ניסיונם ובעיקר את ליבם, במטרה להבטיח את עתידם של ילדי ונערי כפרי הנוער של הרוח הישראלית".

2
מימין מיקי דהב, מנכ"לית הרוח הישראלית, משמאל ימי טרסי, יו"ר קבוצת המנהיגות, מעניקים תעודת הוקרה למתי שם-טוב, מנכ"ל ונשיא אקסליבריס

טעימות- טועמים מטעמה המתוק של העשייה

בד בבד עם האירוח החם והלבבי של משפחת אטיאס , הערב אפשר גם "טעימות" מהנעשה בשטח. בתום שלב הברכות הציג שי לצר, מנכ"ל "פותחים עתיד" את התכנית לה שותפה הרוח הישראלית מיום הקמתו. נועה בן אהרון ואיילת אריאל, נאמנות מטעם הפרויקט בבית הספר עירוני ז בתל אביב, חלקו את חוויות העבודה שלהן עם הילדים, וגרמו להתרגשות רבה בקרב היושבים בקהל, בזכות הכנות והרגישות, כובשות הלב שלהן.

בסיום חלוקת התעודות, סיפרו את סיפור חייהם המרגש ומעורר ההשראה, שני בוגרי כפר הנוער בן יקיר, נתנאל כהן ואליהו יעקב. נתנאל ואליהו סיפרו בכנות ובצנעה על משמעותן ותרומתן של השנים היקרות מפז, בהן התחנכו בכפר הנוער "בן יקיר", וכיצד השפיע הכפר על מהלך חייהם הבוגרים. כיום, נתנאל סטודנט שנה ב' למדעי המחשב בטכניון, ואליהו משרת כקצין כושר קרבי בחיל האוויר בדרגת סגן.

הערב לווה במופע מוזיקלי של להקת הרמוניז, להקת הזמר של כפר הנוער "נעורים". ההרמוניה שבקעה משירתם  של חברי הלקה, הרחיבה את הלבבות והעניקה תחושה של התרוממות רוח לערב כולו.

4
להקת הזמר "הרמוניז" של הדסה נעורים

תודות – בתודה, בהערכה ובהוקרה

כמידי שנה, בעיצומו של הערב, חולקו בהתרגשות ובגאווה יתרה, תעודות הוקרה לאנשים פרטיים וחברות עיסקיות, אשר סולידריות חברתית ודאגה לזולת היא דרך חיים עבורם. כולם כאחד תרמו במהלך השנים ובמהלך השנה האחרונה בפרט, תרומה ייחודית ומשמעותית לרוח הישראלית.

ליאורה ויטוס קרן: על תרומתה לילדי כפר הנוער קריית יערים בכלל, ובפרט על פעילותה למען קבוצת הנערות בכפר, הכנסת תכנית מחשב לכל מורה ועוד מגוון פרויקטים חדשים שהעצימו והרחיבו את העשייה החינוכית בכפר.

מישל אזולאי: על תרומתו לכפר הנוער בן יקיר בכלל ועל פעילותו הייחודית בבניית קבוצת הבוגרים של נערי הכפר בפרט. בזכות מישל זכו הנערים במפגשים אישים, מעצימים ומחזקים.

משה אטיאס: על תרומתו לפיתוח ויישום של פרויקטים רבים בכפרי הנוער, ובעיקר על היותו פעיל ושותף ברוח הישראלית ב-8 השנים האחרונות בתפקידים שונים, ובמידה רבה שותף בעיצוב דמותה של הרוח הישראלית.

משה רחמים: על תרומתו לפרויקטים רבים של שיפוץ ובנייה בכפרי הנוער, ובעיקר על עזרתו בהקמת מטבח לימודי בקרית יערים ובבן יקיר.

נורית יעקובוביץ: על תרומתה לילדי כפר הנוער הדסה נעורים בכלל ובפרט על פעילותה ומעורבותה בפורום המנהיגות של הכפר, הפועל בתחומים שונים כגון: חזון הכפר, מבנה ארגוני, הגדרות תפקיד ועוד.

1
מימין לשמאל: בני לוין- יו"ר ועד המנהל כפר הנוער בן יקיר, מיקי דהב- מנכ"לית הרוח הישראלית, רני טריינין- סגן יו"ר הנהלת הסוכנות היהודית

חברות עסקיות:

מתי שם טוב, מנכ"ל חברת אקסליבריס: על שותפות ארוכת שנים למען כפר הנוער קריית יערים. החברה יזמה והקימה "קורס טכנאי מחשבים ורשתות", אימצה את קבוצת הכדורגל "הפועל קטמון" ובנוסף תרמה סלי מזון לחניכי כפרי הנוער.

חיים פייגלין, מנכ"ל חברת צמח המרמן: על היותו ידיד אמת, של הרוח הישראלית. במהלך 15 השנים האחרונות, חברת צמח המרמן שותפה בפרויקטים רבים: מניצנה שבדרום ועד רמת טבעון בצפון, מילדים בגילאי בית הספר היסודי ועד לקשישים ניצולי שואה.

אבי וייס, מנהל משאבי אנוש חברת סימנס: על תרומתה למען חניכי כפר הנוער הדסה נעורים בתחום החינוכי והאקדמי כאחד. במסגרת פעילותם בכפר הוקמו: סיירת נעורים כהכנה לחיים האזרחיים, חדר בקרה חדש  לחניכי מגמת האלקטרוניקה, מרכז למידה לחניכים המתמודדים עם קשיי תפקוד וגינה חדשה בכפר. כמו כן, בנוסף ליום ספורט היתולי של עובדי סימנס וחניכי הכפר המתקיים מידי שנה, ביום האישה הבינלאומי הוזמנו חניכות הכפר ליום כייף משותף עם נשות סימנס.

רועי מדעי, מנכ"ל חברת פרסיס מדיקל : על תרומתם הייחודית לכפר הנוער הדסה נעורים, בבניית תוכנית לימודים שנתית, של ניהול עסק שבליבו פיתוח מוצר, במסגרת המגמה לניהול עיסקי.

נאוה הורן רקנטי, מנהלת משאבי אנוש פירמת רואי החשבון KPMG סומך חייקין : על תרומתם לפעילות קיץ מיוחדת ומעצימה  יחד עם 400 עובדים ומנהלים מתנדבים בארבעת כפרי הנוער שלנו: קרית יערים, הדסה נעורים, בן יקיר ורמת הדסה.

תודה לכולם על השותפות לדרך, נתינה, יוזמה ונדיבות יוצאת דופן.

על כולם כולם תבוא הברכה והתודה.

Comment

לתרומות
דילוג לתוכן