לרצות ולחלום זה כאל

לרצות ולחלום זה כאל

במהלך החודש יצא לדרך פרויקט הדגל של התנדבות עובדי חברת כאל תחת הכותרת "לרצות ולחלום זה כאל". במסגרת הפרויקט מתנדבים עובדי החברה ומנהליה כדי להגשים חלומות לאוכלוסיות בסיכון של  הרוח הישראלית. החלום של כל אחת מהקבוצות גובש במסגרת תהליך חינוכי בנושא חלומות בשיתוף העובדים המתנדבים של כאל. לאחר בחירת חלום קבוצתי, מוביל/ת הקבוצה מטעם כאל יחד עם קבוצת המתנדבים מפיקים את הפעילות עד הפרט האחרון.

עד כה התקיימו ארבע פעילויות: עובדי חטיבת אשראי ומערך מכירות שיתופי פעולה פעלו כדי להגשים את חלומן של חניכות כפר הנוער קריית יערים, והפיקו עבורן יום כיף עם מסיבת בריכה וארוחת שף. עובדות מוקד מודיעין עילית הגשימו את חלומן של ילדות בפותחים עתיד בבני ברק והפיקו עבורן יום כיף מסיבת בריכה עם דיג'יי ומלא פינוקים. עובדי חטיבת משאבי אנוש וכספים הגשימו את חלומם של הילדים ב'פותחים עתיד' בשכונת התקווה וארגנו להם יום קסום בלונה פארק שהסתיים בארוחת ערב חגיגית במסעדה. עובדי מחלקת הלקוחות פעלו כדי להגשים את חלומם של חיילים עולים בודדים משוחררים מתוכנית "כנפיים" בתל אביב. החיילים מכנפיים ביקשו ללמוד לבשל, ולאחר קורס בישול מקוון שעברו מטעם התוכנית הגשימו להם המתנדבים של כאל חלום והפיקו עבורם סדנת בישול מקצועית קבוצתית בסגנון 'קרב סכינים'. בסיום הסדנה קיבל כל אחד ערכת בישול מפנקת.

אוריאן אלמקיאס, מובילת קבוצת המתנדבים מטעם חטיבת משאבי אנוש וכספים, סיפרה: "קשה לתאר את תחושת הסיפוק בסיום הפרוייקט הנפלא הזה. לראות את הילדים נהנים ולשמוע אותם בסיום הערב הייתה חוויה מרגשת מאוד עבורי ועבור שאר המתנדבים. תודה לכל מי שסייע ולקח חלק בהגשמת החלום לילדים".

בהמשך צפויות להתקיים פעילויות נוספות עם ילדי "פותחים עתיד לוד", לחיילים עולים בודדים משוחררים בתכנית "כנפיים" והקמת חדר מחשבים עבור קשישים בבית עמיגור בקרית אונו.

תודה לחברת כאל ולמתנדביה האלופים שהפיקו פעילויות בלתי נשכחות מכל הלב למען אוכלוסיות בסיכון של הרוח הישראלית.

Comment

לתרומות
דילוג לתוכן