יום העבודה בחברת ההייטק ורינט הוא עמוס ומלא, אך כבר שלוש שנים שבין הפגישות למשימות השוטפות, מוצאים עובדי החברה זמן לעשייה חברתית. מידי שבוע עשרה תלמידים בכיתות י'-י"א מכפר הנוער בן יקיר מגיעים אל משרדי החברה בהרצליה ונפגשים עם אחד מעובדי החברה לצורך חונכות לימודית. החונכים, עובדי חברת ורינט, מתגברים את התלמידים בעיקר במקצועות הראליים אותם לומדים התלמידים בבית הספר.
verint 1

במשרדי ורינט החניכים זוכים להיחשף לסביבה טכנולוגית מתקדמת ולעולם תוכן חדש ומעניין. שיתוף הפעולה בין ורינט לכפר הנוער בן יקיר הוא שיתוף פעולה מוצלח שהתלמידים, כמו גם עובדי החברה אוהבים מאד.

הקשר שנרקם בין החניכים לחונכים במהלך הפרויקט הוא עמוק ומשמעותי הרבה מעבר לשעות הסיוע הלימודי. במהלך השנה, אחד החניכים שהשתתף בפרויקט נפצע קשה בתאונת דרכים ואושפז לתקופה ארוכה, חברת ורינט תמכה בחניך ובמשפחתו לאורך כל תקופת האשפוז. שלחה סלי מזון וציוד למשפחה ולאחיו התינוק, והחניך אף זכה לביקור מרגש של החונכים שלו.

verint 2במהלך השנה האחרונה התקיימו מספר פעילויות גיבוש ומפגשים משותפים בהם לקחו חלק החניכים והחונכים. יום כיף בחדר בריחה שאתגר את החשיבה של החונכים והחניכים בעבודת צוות ובשיתוף פעולה מלא, יום שיא מלא אנרגיות במתחם הפיינטבול בשפיים כאשר החניכים והחונכים התחלקו לשתי קבוצות והתחרו ביניהםבהחלט חוויה בלתי נשכחת. הפעילויות המשותפות העניקו לחניכים חוויות חדשות ומרגשות והכרות אישית יותר עם המתנדבים.

כאות הוקרה על הפעילות לאורך השנה, הכינו החניכים למתנדבים של ורינט מזכרת קטנה ומרגשת מאדסרטון אישי לכל חונך שליווה אותם במהלך השנה. בסרטון הם הודו על הזמן, ההשקעה, האוזן הקשבת היחס החם וכמובן על הסיוע הלימודי שקיבלו מהחונכים.

הרב קרליבך כתב "כל מה שילד צריך זה מבוגר אחד שיאמין בו".
תודה לכל מתנדבי ורינט שלקחו חלק בפרויקט על היותם מבוגר משמעותי שליווה תמך והאמין בחניכים שלנו.

תודה מיוחדת לנגה שדות המובילה את תחום אחריות החברתית בורינט, לאביב חיימוביץ שריכז את הפרויקט וליונתן סופר שתיעד וצלם את הפעילות במהלך השנה.

verint 3verint 4